799 kr
inkl. mva.
Opprinnelig:
999 kr
Salgspris-20%
/
-
Gratis bytte
N-Kasisa Ss Blazer fra Noella. En kortermet, svart blazer med klassisk krage og slag som gir et rent og moderne uttrykk. Den figursydde silhuetten fremheves av sømmer foran, og lukkes med praktisk 2‑veis glidelås. Ufôret konstruksjon gjør den lett og behagelig, mens den elastiske viskoseblandingen gir komfort og bevegelse. Like fin over en enkel topp og jeans som til jobb og middag – bruk den åpen eller lukket for variert stil.
Korte ermer og klassisk krage
2‑veis glidelås i front
Figursydd passform
Elastisk og komfortabel kvalitet
Materiale: 63% viskose, 33% polyamid, 4% elastan
- Standard Helthjem levering: 1-4 virkedager
- Posten Bring levering på døren eller hentested
- Porterbuddy: Levering samme dag i Oslo og omegn - neste dag i Bergen, Stavanger, Kristiansand, og Trondheim.
Rask levering fra Norsk lager!
Vår returløsning:
- 89,- for rask og enkel retur. 69,- dersom man beholder én eller flere varer i ordren.
- Gratis retur ved bytte av størrelse
- 14 dager åpent kjøp
- 60 dager bytterett hvor du får tilgodelapp.
- Produkter sendt i original eske må returneres med esken. Det skal ikke skrives eller teipes direkte på esken.
- NB! Grunnet hygieniske årsaker kan ikke undertøy og badetøy returneres dersom forseglinger er brutt og produktet er prøvet.